Donnerstag, 30. Januar 2014

وبسایت "عصر آنارشیسم" دکان کله پاچه ی آقایون + جبهه ی ملی؟جدید: فایل صوتی گفتگوی مثلث رهبری و اتاق فکر وبسایت"عصر آنارشیسم"

رزا: بعد از انتقاد از سایت "عصر آنارشی" در اینجا

این دکان کله پاچه  با طرح دو فوریتی آیکون مشترک "زنان،کودکان و مجنونین" اش را به دو آیکون مجزا تقسیم کرد! زیر آرشیو زنان هم چند مقاله ی آنارکا فمینیستی گذاشت!

رفقای از استالین  حرفه ای تر"عصر آنارشیسم!" اگر آنزمان کله ی تروتسکی از تصاویر آرشیو حزبی حذف میکردند، اینک سانسورچی کامنتها هم شده اند، آن هم به اسم آنارشیست! از آنجا که در اولین کامنت من(همین امروز)، کارتان به اجرای نقش ارشاد رژیم کشید، احتمالن برای پایه گذار ی "چکا" به پولیت بورو معرفی میشوید!

اولین و آخرین کامنت حذف شده ام را در وبسایت کله پاچه تان  در اینجا میگذارم تا یادم نرود چقدر طرفدار آزادی بیان هم هستید!


راستش از حذف کامنت امروز و  پس از گذاشتن آن، مطمئن شدم که ادمین وبسایت همانی هست که گله ای در فیسبوکهای آنارشی حذف میکند!  
نه اینکه خود مشتری فیسبوک باشم. بلکه گزارشش را بارها گرفتم و مجبور شدم بالای بلاگ بنویسم:

این بلاگ هیچگونه همکاری با فیسبوک آنارشیست های ایران، صدای آنارشیست، بلاگ اندیشه شاهین شهری ندارد. پاسخگوی رفتارهای سکسیستی، غیر دمکراتیک و اندیشه حذفی آنان خودشان میباشند.همینجا باز اعلام میکنم "عصر آنارشیسم" قلابی است!

امروز راستش وسط اسباب کشی، بخود گفتم اینها کی هستند؟ که دارند به اسم آنارشی مردم را حذف، سانسور و لت و پار میکنند، آنهم هنوز نرسیده به قدرت آنارشی را چماق کردند!گویا یک از همه جا بی خبری و یا شاید امنیتی کاری در ترکیه

Country:           Turkey 

State/Region:    Antalya
City:     Sanayi

نشسته و سایت زده!

حالا هر کس از کامنت گذاشتن برای این سایت "آناری" مشکل دار شد به خودش مربوط است. طرف آنقدر بی گدار است که از طرف مخابرات ترکیه حتی گوگل مپ من را تا درب خانه اش هم برد. انسان اینچنین کله خر بلا (نسبت خر)، معلوم نیست با اطلاعات بقیه چه کند! لازم به ذکر است که آی پی و عکس از تا درب خانه اش پیش من محفوظ است. 
ولی وقتی انسانی مثل من (با دانش کم اینترنتی) به راحتی رد فرد رگیستر کرده ی یک سایت اینترنتی را بگیرد، خود بخوانید بقیه ی این حدیث را.
در ضمن وقتی مجانی و به سادگی میتوان وبسایت را در کانادا و یا اروپا رگیستر کرد، چرا باید بغل گوش رژیم سایت باز کرد و از مخابرات ترکیه!

نکته ی دوم اینکه "چشمان حقوق بشر" (بیچاره بشر) دربالاترین، یکی از کله خرابهای مارکسیست سابق،( اکنون آنارشیست!) ادعا کرده اینجا، و اگر پاک کردند در همین بلاگ اینجا

از کامنتهای بالاترین:
عدم لینک به منبع اصلی
کپی پیست
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶ - ۳۱ دسامبر ۲۰۰۷ اراده معطوف به آزمون و خطا !فرشید یاسائی http://asre-nou.net/1386/day/10/m-yassai.html

 تمامی مطلب را از سایت عصر نو کپی پیست کرده
ببینیم بالایاران گرامی! به قانون احترام میگزارند! یا رفاقت با دوست لینک گزار در اولویت است!
 ------------------------------------------------------
زیاد ذوق زده نشو جانم
خود آقای فرشید یاسائی نویسنده مطلب هستند و خودشان مطالب را در سایت می گذارند.بیش از 30 سال است که قلم می زنند و نویسنده سایت عصر آنارشیسم هستند و حقشان است که اینک مطالب خود را در سایت خودشان بگذارند

آنارشیسم و سائقه غریزی دین

 humanwatch

 مطلب را آقای سقائی از نشریه آبگون متعلق به آقای فرشید یاسائی کپی کردند و خود آقای سقائی نوشتند که منبع آبگون است و آقای یاسائی نوشته های 30 سال پیش خود را که در آبگون منتشر کردند را با ادیت مجدد در سایت عصر آنارشیسم که یکی از نویسندگان آن است منتشر می کنند.
کسی که صاحب نوشته است منبع اصلی است
-------------------------------------------------------

رزا: خطاب من آقای یاسائی است. آقای یاسائی آیا شما آنارشیست شده اید؟ یا علاقه به بازنشر دارید؟ آیا یک آنارشیست در وصف دولت (مصدق) مینویسد؟ در جبهه ی ملی سرود "ای مرز پرگهر" میخواند؟ آیا وبسایت "عصر آنارشیسم" وبسایت شما است؟ اصلن آیا شما قرار دادن متن بروی اینترنت را بلدید؟ ! با جان جوانان ایران بازی نکنید! آیا شما اصلن از افراد ترکیه مطمعن هستید؟

و اینک خطاب به ادمین های وبسایت "عصر آنارشی" که از همان هواریون سابق فدایی کبیر "یدی" هستند و اینک اما با سبیل تراشیده،  با همان منطق چماقداری و حذف، اینک "آنارشی" تبلیغ می کنند! 
شرم کنید از حذف، سانسور و چماقداری به اسم آنارشی. ...

متن زیر قدیمی تر است و خطاب به همه ی این مجموعه است. بعید نمیدانم حتی وزارت اطلاعات برایتان دامی باز نکرده باشد...

یک نوشته ی فمنیستی:
رفقای به ظاهر فمنیزه شده ی ما گویا بر طبق همان سنت مارکسی قرار است شیوه ی نمایندگی را ادامه دهند. اگر امروز به اسم طبقه ی کارگر فراخوان اول ماه مه دادند، فردا نیز روز جهانی زن را برایمان جشن خواهند گرفت. چه بسا در همان صف اول نیز با یک مشت ریش و پشم برایمان رژه هم بروند!
در این سالها زنان مارکسیسم کُلفت شده زیاد داشتیم.

از آنجا که آنارکا فمینیسم به غلام هم نیاز ندارد، و هر گونه رابطه ی نابرابر (سروری-غلامی- نظامی...) را رد میکند، لزومی نمی بیند طبق سنت مارکسی برایش جنبش سازی شود.
بیش از صد سال از جنبش مشروطه گذشت و مردان "مترقی" هنوز خود را به ندیدن می زنند و این ربطی به گرایش فکری شان ندارد. در زمانه ی خودگردانی، جامعه ی زنان که به سرعت هم در تمام گرایشات فکری شان تریبونهای خود را ایجاد کرده اند، تظاهر به حمایت از زنان و به پستو کردن مطالب  زنان به زیر آیکون های حاشیه ی وب سایتها، نشان ازهمان  طرح نمایندگی دارد. زنان ایران اما برای مطالباتشان مبارزه کرده و به لابی گری و سیستم نمایندگی نیازی ندارند. امروزه حتی کودکان نیز به قیم نیازی ندارند (نگاهی به کودکان کارگر). کودکان حتی وبلاگ خود را نیز دارند!
میدانیم که در کله پاچه فروشی، امروزه برای جلب مشتری، سبزیجات نیز عرضه میشوند.
 اما گیاهخواری این قرن از تولید به مصرف است. چرا که سبزی عرضه شده در دکان کله پاچه ی "عصر آنارشی" بوی لاشه میدهد!
لاشه ی سیستم نمایندگی، آن هم در عصر حضور علنی و فعال زنان در میدان مبارزه!
اگر طبقه ی کارگر جهانی امروز به نمایندگی "نه" گفته و بروی خودگردانی میکوبد، زنان نیز دریافتند، حول پرچم های در اهتزاز مردان هورا نکشند.
"رفقای آنارشیست"!
 این گوشت ما است که به نیش می کشید.
وقتی دهان دیگری (زنان- کودکان) می شوید، باید به آنارشی ای که موعظه میکنید هم شک کرد.
فرق فیمینیست بودن، ترجمه ی کلاسیکهای زنان و بکارگیری آنهمه را در زندگی یک آنارشیست نمی دانید. آنارشیست خشمگین یک فیمینیست است، او مطالب زنان را در آیکون "زنان و کودکان" نچپاند. آنارشی او مرزی بین خود و زنان نمی گذارد، آنارشی او حاشیه یا زیر مجموعه ندارد. همه ی مطالبش هم در همان صفحه ی اول است. فیمنیست او نمایندگی یا "حافظ المنافع" نیست.
اما شما؟ بهتر است 
بجای لایک و کپی کردن مطالب برای دکانتان، یک کلیک  میان پایتان کنید.
شما در عمل از شیوه های مارکسی استفاده میکنید.
اکنون احتمالن نیاز به یک آیکون گیاهخواری خواهید داشت!
فوروم گیاهخواران! با صرف کله پاچه!
بهتر نبود صادقانه مینوشتید، می خواهید بدلیل علاقه شخصی (باد شدن در سلسله مراتب قدرت و خودی نشان دادن در میدان رقابت سیاسی) متن های ترجمه شده ی  آنارشیستی را پخش کنید. وبسایت علاقه مندان به مطالب و انتشارات آنارشی باز می کردید! اخبار زنان را هم در آیکون اخبار میگذاشتید!
آیا آنارکا فیمینیسم زیر مجموعه ی آنارشیسم است؟
برای شما با گذشته ی سازمانی و حزبیتان احتمالن زنان و مردان آنارکا فیمنیست به مانند سازمان زنان وابسته به حزب کمونیست یا سوسیالیستها، حاشیه ای برای عضوگیری و موعظه ی تبلیغات آنارشیستی تان است.
یک وبسایت یا وبلاگ آنارشیستی نیازی به به پستو کردن زنان ندارد. تنها یک دیدگاه هیرارشیکال "رتبه" میدهد و پستو میگذارد. زنان سالیان زیادی برای خوانده شدن (لوییزه میشل- میشل لوییز) به نام مردانه مینوشتند. شما همانطور که نوشتم در همان عهد بوق سیر میکنید، اما زنان دیگر نیازی به بلندگوها و اسامی مردانه ندارند. 

سوالی که هست چرا خود را تحت "عصر آنارشیسم" مخفی میکنید؟ به شیوه ی مارکسی سلسله مراتب صفحه ی اول میگذارید. بمانند کمیته مرکزی سازمان فدایی یواشکی و مخفی هستید، اما به اسم حقیقی و مجازی، خود مقالات مارکسی مینویسید، به مردم در ایران در بلاگتان رهنمود مبارزاتی هم می دهید!  با نقاب آنارشی در مجازی ارتباطات آنارشی میزنید، کامنت منتقد حذف میکنید!
 بسیار بی هنرید، فیسبوک هنرمندان آنارشی باز میکنید، نه کارگرید، نه دانشجو و نه بلوک سیاه!  اما تا توانستید یک تنه تمام این پرچم ها را بالا بردید!
بفرمایید همه را نمایندگی کنید! فیسبوک قلابی جبهه ی رهایی بخش حیوانات ایران، فیسبوک زنان آنارشی ایران! خلق های تحت ستم آنارشی ایران! زحمتکشان آنارشی ایران! ..................!

عاقبت خواهید ترکید با اینهمه اشتها! وقتی مردم دریابند که شما پوچ و تهی و تنها یک انتشاراتی هستید که از تولیدات دیگران دکان ورشکسته به تقصیر مارکسی تان را می چرخانید!
در زمانه ای که هر فرد به سادگی تریبون خودش را در جهان اینترنتی دارد و نظراتش را آسان منتشر میکند،  دکان کله پاچه فروشی تان تنها یک جوک بی مزه است برای باد شدن بادکنکی ...

آنچه در خیابان میگذرد اما مبارزات اجتماعی است. فعالینش واقعی و هرگز با تعداد دکانهای مجازی شان تعیین نمیشوند. 
 مکانهای مجازی فضای دیالوگ هستند. نظر دادن و نظر شنیدن. ولی از آنجا که شما تنها مقالات دیگران را باز نشر میکنید،  در جهت باد شدن، خوانندگان وبسایتتان بزودی (اگر نه هم اکنون) در میابند که شما تنها به اشتراک می گذارید، در ارگاسم ریفلکس لایک کردن و لایک کردن و لایک کردن....

بله "عصر آنارشیسم" شما با کله پاچه شروع شد و آروغ هایتان تمام فضای مجازی را آلود!


عکسی از کامنت امروز من که کماکان منتظر امضای وزیر ارشاد و سازمان امنیت سایت است!
همچنین برای اطلاع بیشتر در مورد برخی از افراد وبسایت "عصر آنارشی"!  در ادامه اینجا

کامنت حذف شده ام را در زیر میگذارم تا یادم نرود چقدر طرفدار آزادی بیان هم هستید!

کامنت:امروز من در دو ساعت متفاوت!از متن: آنارکا-فمینیسم اصرار دارد ما به ایفای عملی آنچه موعظه می کنیم، بپردازیم.

رزا: آیا شما آنچه که موعظه میکنید را در عمل بکار میگیرید؟برای بزرگنمایی میتوانید روی عکس کلیک کنید.


امروز سبیل فدایی کمونیست و مارکسیست- لنینیست را تراشیده و فردای پیروزی لباس حکومت خواهید پوشید. در این شک ندارم!
شما میتوانید در مجازی مطالب ما را برای ایجاد توهم و رد گم کردن استفاده کنید. اما مردم اغلب از یکجا نیش نخواهند خورد!
یادتان باشد که اما گلدمن در برابر یوهان ماوست چه کرد!
جنبش زنان ایران به اندازه ی کافی به خود آگاهی رسیده که جنس بدل را از اصل تشخیص دهد!
پابلیش نظرات ما برایتان اعتباری نخواهد آورد اگر در زندگی و عمل تئوری را بکار نبندید.
رزا

رزا: من نه در بالاترینم و نه در فیسبوکهای چماقدار "آنارشی" اما مطالعه ی نظرات جالب است و اینکه چماقداری به اسم آنارشی ،تاکنون  تاثیر بشدت منفی بروی جمع داشته...در ضمن این چماقدار سالهای زیادی در اروپا همین حرفه را داشت البته به اسم فدایی!


عدم لینک به منبع اصلی
کپی پیست
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶ - ۳۱ دسامبر ۲۰۰۷ اراده معطوف به آزمون و خطا !فرشید یاسائی http://asre-nou.net/1386/day/10/m-yassai.html

 تمامی مطلب را از سایت عصر نو کپی پیست کرده
ببینیم بالایاران گرامی! به قانون احترام میگزارند! یا رفاقت با دوست لینک گزار در اولویت است!
 -----------------------------------------------------------
زیاد ذوق زده نشو جانم
خود آقای فرشید یاسائی نویسنده مطلب هستند و خودشان مطالب را در سایت می گذارند.بیش از 30 سال است که قلم می زنند و نویسنده سایت عصر آنارشیسم هستند و حقشان است که اینک مطالب خود را در سایت خودشان بگذارنددوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶ - ۳۱ دسامبر ۲۰۰۷
اراده معطوف به آزمون و خطا !
میل به فریب خوردن در آدمی سرکوب ناشدنی است- نیچه
فرشید یاسائی
فرشید یاسائی (پژوهشگر)

دولت ملی، میراث بزرگ مصدق برای آیندگان
فرشید یاسائی

این متن کوتاه شده برای سخنرانی در مراسم صدو سی سالگی (یکشنبه اول جولای ۲۰۱۲، ۱۱ تیرماه ۱۳۹۱، کلن – آلمان) زادروز دکتر محمد مصدق تدوین شده است.
نشريه سازمان سوسياليست های ايران ـ سوسياليست های طرفدار راه مصدق

سایت مصدق از آقای فرشید یاسائی از کوشندگان جبهه ملی دعوت به مصاحبه نموده است. ایشان فعالیت سیاسیشان را از بیش از 27 سال پیش در خارج از کشور در سازمانهای دانشجوئی آغاز کرده و سپس در سازمان جبهه ملی ایران در اروپا و بعد در سازمان جبهه ملی ایران - آلمان تا به امروز ادامه داده اند

فرشید یاسائی: چنانچه مستحضرید برگزاری یك همایش بزرگ آنهم برای دكتر محمد مصدق ، نماد وحدت ملی ما ایرانیان و استقبال بی نظیر هموطنان از آن ، خود افتخار بزرگی است كه خستگی زحمات هیئت برگزار كننده این روز بزرگ را برطرف كرد! شركت و استقبال گسترده هموطنان از این برگزاری ،آنهم با داشتن سننین مختلف ، بسیار قابل تحسین بود. به جرات می توان گفت یكی از مهمترین موفقیتهای این جشن ، كه همانا اصولی ترین خواست هیئت برگزار كننده در شناساندن شخصیت تاریخی این مرد تاریخساز به نسل جوان بود ، با موفقیت روبرو شد. شركت بخش وسیعی از جوانان خارج از كشور در این گردهمائی افتخار بزرگی بود كه قابل قدردانی است. ارزیابی من از این برگزاری بسیار مثبت است. جشن با شكوه بی نظیری در خور ستایش ازشخصیت دكتر محمد مصدق ، برگزار شد. برنامه ها چه اجرای تئاتر مصدق كار زیبای آقای علامه زاده و بازیگران ، آواز و رقص های محلی و استقباال مدعوین از آن ، بسیاربه كیفیت و غنای برنامه افزود و جا دارد كه از یكایك هنرمندان تشكر كرد! ناگفته نماند اشكالات فنی غیرقابل پیش بینی در اجرای مراسم ، وجود داشت كه سعی شد برطرف شود! در مجموع می توان گفت كه مراسم دوستانه ، گرم و شادابی بوجود آمد. من در اینجا از كلیه هموطنان كه با شركت مستقیم خویش در این جشن بزرگ و كلیه افراد ، سازمان ها ، منتقدین ، رسانه های عمومی و.... كه در برپائی این همایش ملی به ما یاری رساندند، تشكر میكنم

امروز دور هم جمع شدیم تا ۱۳۰ سالگی زادروز شخصیتی را گرامی داریم که بخشی از تاریخ سیاسی معاصر را بخود اختصاص داده است. دیگر سخنرانان میهمان و میزبان امروز ما از زوایای مختلف از شخصیت و اقدامات سیاسی وی سخن رانده و موشکافانه به نکات مهم و آموزنده‌ای اشاره کردند که در واقع حق کلام ادا شد. شاید سخنان کوتاه من تکراری باشد از آنچه گفته و شنیده شده است. اما بر نصیحت پدر عمل می‌کنم که می‌گفت انسان‌های بزرگ تمام نخواهند شد...

خانم ها و آقایان. مدعوین محترم خدمت شما سلام عرض می‌کنم.

موضوع سخنرانی امروز من دولت ملی، میراث بزرگ مصدق برای آیندگان است که سعی کردم در زمانی کوتاه بدان بپردازم... من فهرست وار از نخست وزیری احمد قوام شروع می‌کنم و با دولت و صدارت مصدق تمام خواهم کرد. 

این اجلاس دو روزه موفقیت آمیزبود ودر ساعت پنج بعد از روز یکشنبه هفدهم مهرماه برابر نهم اکتبر ماه با خواندن
سرود  " ای ایران ، ای مرز پر گهر" پایان یافت.
با سپاس و قدرداني از هموطنان گرامی ، خانم ها و آقايانی كه با شركت در سمينار شانزدهم و هفدهم مهرماه 1384برابر هشتم و نهم اكتبر2005 جبهه ملي خارج از كشور ، ما را سرافراز فرمودند و با پيشنهادات و نظرات خويش در مبارزه مشتركي كه در پيش داريم به غنا و موفقيت  اين سمينار دو روزه ، ياري رسا نید ند كمال تشكر را داريم. اميدواريم با ياري يكديگر در نشست هاي آتي ، بعد همكاري را همچنان گسترش دهيم.
گزارش سمينار متعاقبا به اطلاع هموطنان خواهد رسيد.

کمیته  تدارکات  کنگره سراسری جبهه ملی ایران ـ خارج ازکشور
هوشنگ تقوی بیات ، بیژن دادگری ، دکتر پرویز داورپناه  ، دکتر فرهنگ قاسمی ، کامبیز قائم مقام ، فرشید یاسائی و غلامرضا یوسفی   

 ------------------------------------------binam بهمن ۱, ۱۳۹۲ ۶:۲۱ ب.ظ
خجالت نمیکشی تو روز روشن دروغ‌ میگی‌؟؟!!آخه کسی‌ که صداقت نداره و برای زور چپون کردن افکار و اعتقادات و جذب مخاطب به دروغ‌ رو میا‌‌ره چه کمکی‌ گلی‌ میتونه به سر جامعه رنج و درد کشیده از حاکمیت دروغ‌ و فریب بزنه؟!جامعه ایده آلیستی و زندگی‌ و بقا با توسل به اعتقادات دینی و عرفانی!!!کچل مو فرفری محصول تلاش روشن فکران جهان وطنی جهان سوم!استاد به لجن کشیدن واژها و بازی کردن با کلمات کسانی‌ که مدعی نجات و رستگاری جامعه بشری رو دارند و مانند آخوند‌ها و کشیش ها انسان رو موجودی فاقد عقل و شور و قدرت تشخیص و انتخاب میدونند بنابر این برای تعیین ابتدایی‌ترین حقوق انسان زمینی‌ به آسمان نگاه میکنند!دوران سؤ استفاده از احساسات و اعتقادات مردم حداقل در ایران به سر آمده دیر اومدی حاجی..
anarshiadmin بهمن ۴, ۱۳۹۲ ۶:۵۵ ب.ظ
 رزا: کامنت ادمین 13 در وبسایا "عصر آنارشیسم"جالبه! از خواننده انتظار نقد داره! مژده هم میده که خودش هم نقد داره!  مقاله را کپی کرده بدون خواندن، آن هم بدلیل اسم و تیتر آن! مثل بقیه متن هایی که کپی کرده و نخوانده در وبسایت کله پاچه شان قرار دادند!
بی نام محترم
بهتر بود به جای توهین کردن و با عصبانیت برخورد کردن , خونسردی خود را حفظ می کردید و ابتدا مقاله هربرت رید را با دقت می خواندید و بعد از فهمیدن منظور هربرت رید,آن را به نقد می کشیدید.دیگر رفقا و خود من نیز شخصا به این مقاله نقد داریم اما نه فحاشی می کنیم و نه عصبانی هستیم.ضمنا مقاله هربرت رید هم برای ایجاد بحث و گفتگو منتشر شده است.
به هر حال از اینکه وقت گذاشتید تشکر می کنم.به هر حال اگر فحاشی رضایت شما را به همراه آورده است که خوب زیاد اشکالی ندارد.
شاد باشید


naghi بهمن ۴, ۱۳۹۲ ۷:۰۶ ق.ظ
شروع این حرکتا تو جایی مثه ایران واقعا باعث امید هست.خسته نباشید میگم
 با سپاس از لطف و مهر شما نقی عزیز ادمین ۱۳

رزا: ادمین 13 الان توی ارگاسم کله پاچه اش غرق شده!

------------------------------------------------------

رزا: کامنتهای زیر چماقداری یک "آنارشی" از وبسایت کله پاچه "عصر آنارشیسم" در سایت بالاترین!
بهتر میبود اسمشان را به عصر چماقداری بنام آنارشی  تغییر دهند...  •  
عدم لینک به منبع اصلی
کپی پیست
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶ - ۳۱ دسامبر ۲۰۰۷ اراده معطوف به آزمون و خطا !فرشید یاسائی http://asre-nou.net/1386/day/10/m-yassai.html
سایت http://asranarshism.com/45/ تمامی مطلب را از سایت عصر نو کپی پیست کرده
ببینیم بالایاران گرامی! به قانون احترام میگزارند! یا رفاقت با دوست لینک گزار در اولویت است!
عدم لینک به منبع اصلی کپی پیست دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶ - ۳۱ دسامبر ۲۰۰۷ اراده معطوف به آزمون و خطا !فرشید یاسائی http://asre-nou.net/1386/day/10/m-yassai.html سایت http://asranarshism.com/45/ تمامی مطلب را از سایت عصر نو کپی پیست کرده ببینیم بالایاران گرامی! به قانون احترام میگزارند! یا رفاقت با دوست لینک گزار در اولویت است!
زیاد ذوق زده نشو جانم خود آقای فرشید یاسائی نویسنده مطلب هستند و خودشان مطالب را در سایت می گذارند.بیش از 30 سال است که قلم می زنند و نویسنده سایت عصر آنارشیسم هستند و حقشان است که اینک مطالب خود را در سایت خودشان بگذارند
سایت http://asranarshism.com/45/ تمامی مطلب را از سایت عصر نو کپی پیست کرده
گزارش حمله شخصی و اتهام بی اساس
گزارش حمله شخصی و اتهام بی اساس
مطلب ابتدا در سایت عصر نو درج شده شما باید به منبع اصلی لینک میدادی آرمان جان! نه اینکه کل مطلب رو کپی کنی تو سایت خودت!
این با اصول انسانی در تضاد است:)
مطلب ابتدا در سایت عصر نو درج شده شما باید به منبع اصلی لینک میدادی آرمان جان! نه اینکه کل مطلب رو کپی کنی تو سایت خودت! این با اصول انسانی در تضاد است:)
اصول انسانی اتهام نزدن است که شما داری می زنی و البته دفعه اولت نیست منبع اصلی خود نویسنده است که مطلب خود را در سایت خودش منتشر کرده است.
منبع اصلی خود نویسنده است که مطلب خود را در سایت خودش منتشر کرده است.
قبلا اینکه سایت شما ند روز پیش تاسیس بشه! ایشان این مطلب رو سال 86 گذاشته تو سایت عصر نو http://asre-nou.net/1386/day/10/m-yassai.html
اولین جایی که این مطلب پست شده عصر نو است
منبع اصلی سایت عصر نو است
شما موظفی طبق قانون بالاترین به منبع اصلی نوشتار لینک بدی


اصول انسانی اتهام نزدن است که شما داری می زنی و البته دفعه اولت نیست

اگر اتهام واهی بود حق با شماست اما سند و مدرک به اندازه کافی هست غیر قابل ماست مالی آرمان جان
در ضمن چون مقاله قدیمی بوده است دوباره آن را ادیت کرده است آقای یاسائی و در سایت خودشان قرار داده اند. مطلب جدید و بروز شده همین لینک نویسنده آن است که فرستادم
مطلب جدید و بروز شده همین لینک نویسنده آن است که فرستادم
میبینم ماله جدید دست گرفتی قبلیا شکست؟
کل مطلب عینا همون مطلب قدیمه وکپی شده فریزپگ یک ساعت پیش سایت شما هم موجوده که عینن همون مطلبه البته ممکنه الان چیزی به ته و سرش اظافه کنی برا رد گم کنی!
میبینم ماله جدید دست گرفتی قبلیا شکست؟ کل مطلب عینا همون مطلب قدیمه وکپی شده فریزپگ یک ساعت پیش سایت شما هم موجوده که عینن همون مطلبه البته ممکنه الان چیزی به ته و سرش اظافه کنی برا رد گم کنی!
برو نقی روزیت را جایی دیگر بسازد.
اگر اتهام واهی بود حق با شماست اما سند و مدرک به اندازه کافی هست غیر قابل ماست مالی آرمان جان
اتهام زدن کار همیشگی شما است.
نقی یک عقلی بده به فاشیستها و یک پولی بده به ما
اتهام زدن کار همیشگی شما است. این نظرت خودش اتهامه خود را اصلاح کن ابتدا نقی یک عقلی بده به فاشیستها و یک پولی بده به ما
دعای شما بر عکس مستجاب شد پولو داد به شما برای اجاره هاست خرید دامین سایت:) البته اگه آیه قو نقلا نقد رو بخونی عقل هم بهت میده چون انارشی چپولای مجازی خیلی بهش نیاز دارند!
اتهام زدن کار همیشگی شما است. نقی یک عقلی بده به فاشیستها و یک پولی بده به ما
الان شما که ایشان را تلویحا فاشیست خطاب کردی کاری جز اتهام زدن انجام دادی؟ در ضمن از کجا فهمیدی ایشان فاشیستن در دنیای حقیقی ایشان را میشناسی؟ احتمالا میدونی که فاشیست یعنی چه شرط لازمش متوسل شدن به خشونته میشه یک نمونه از خشونتهای ایشون رو مثال بزنی یا طبق عادت معهود چپها به هرکسی که مخالف شما باشه میگی فاشیست؟ این کامنت رو برای این گذاشتم که شما و سایر همفکرات مثل نقل و نبات به هرکی نظرش مخالف شما باشه میگید فاشیست میخواستم بدونم اصلا معنیشو میدونید یا فقط لقلقه زبانتان است؟
من نمیدوام این گزارش ایراد اتهام را برای چه در بالاترین تعبیه کردند آیا مثل نقل و نبات به دیگران نژادپرست و فاشیست گفتن اتهام محسوب میشود یا نه؟ اگر جواب منفی است که مسئولین بالاترین لطف کند مصداق اتهام را مشخص کنند تا ما هم به تصور اینکه کلمه هایی مانند نژادپرست و فاشیست اتهام محسوب میشوند رعایت بعضی کلمات را نکنیم واگر جواب مثبت است لطفا با این معضل برخورد کنید
الان شما که ایشان را تلویحا فاشیست خطاب کردی کاری جز اتهام زدن انجام دادی؟
دلتا جان این ها اموزه های انسانی انارشیه! که به دیگران اتهام میزنند جالب اینه مدعی انسان مداری هستند ولی بدترین توهینها و رو به مخالفشون میکنند زیر این لینک اومده به من میگه حق اظهار نظر نداری:) نظر مخالف رو تو دنیای مجازی تحمل نمیکنند تصور کن اینا به قدرت برسند چیکار میکنند
جالبه کسی به دیگران براحتی تهمت فاشیسم میزند که در صفحه شخصیش نوشته

تنها در جهت سرنگونی جمهوری اسلامی ,بخشی از آنارشیستها می توانند با بخشی از( چپ ها و کمونیست ها و......) وارد "شبکه همکاری مبارزاتی" شوند مانند جبهه مشترک در جنگ داخلی اسپانیا
برای آشنایی با این دیدگاه تنها برایتان میگویم که این جنگ داخلی اسپانیا که منظور نظر دوستمان است یک میلیون قربانی در اسپانیا گرفت و طرف کمونیت و آنارشیست در این جنگ حتی بیشتر از فرانکو قتل و غارت کردند برای مثال یکبار پیش از جنگ دوم که این گروههای ائتلافی چپ موقث به تصرف مادرید شدند فجایعی به بار اوردند که نمونه اش در کشتارگاهها هم کمتر یافت میشد برای مثال افراد را به جرم و به ظن همراهی با ناسیونالیستها از قناره ها اویزان میکردند در حالی که شکمشان پاره بود و روده هایشان اویزان بود بعد همچین شخصی با این دیدگاه و منش سیاسی براحتی به ملیگرایان ایرانی که حتی یک جنایت در کارنامه خود ندارند فاشیست و نژآدپرست میگوید قضاوت با دیگر کاربران
موقث = موفق
نظر مخالف رو تو دنیای مجازی تحمل نمیکنند تصور کن اینا به قدرت برسند چیکار میکنند
ملیگرا جان اتفاقا همفکران این دوستمان در دنیای واقعی به قدرت رسیدند اگر میخواهی بدانی چه کردند و چقدر با فاشیستهای موسیلینی و اس اس های هیتلر متفاوتند کافیست در مورد اسپارتاکوسیهای روزا لوکرامبورگ و لیبکنشت و جنگ داخلی اسپانیا بخوانی خیلی چیزها دستگیرت میشود این چپها عادت دارند اتهام بزنند و ترانه سرایی بکنند از این به بعد هرجا اتهام زدند فقط مدارک جنایات اسلافشون را باید جلوی چشمشان گذاشت
ملیگرا جان اتفاقا همفکران این دوستمان در دنیای واقعی به قدرت رسیدند اگر میخواهی بدانی چه کردند و چقدر با فاشیستهای موسیلینی و اس اس های هیتلر متفاوتند کافیست در مورد اسپارتاکوسیهای روزا لوکرامبورگ و لیبکنشت و جنگ داخلی اسپانیا بخوانی خیلی چیزها دستگیرت میشود این چپها عادت دارند اتهام بزنند و ترانه سرایی بکنند از این به بعد هرجا اتهام زدند فقط مدارک جنایات اسلافشون را باید جلوی چشمشان گذاشت
ممنون بزودی در این مورد لینکی ارسال میکنم البته با یاری شما
این به هر کی مخالفشه میگه فاشیست :) خوشم میاد معنای فاشیست رو هم نمی دونه
بنا به فرمایش پدر تاریخ و فرهنگ ایران فردوسی بزرگ
به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
اتهام زدن کار همیشگی شما است. نقی یک عقلی بده به فاشیستها و یک پولی بده به ما
هیومن عزیز، مشکل فاشیست جماعت یکی‌ دوتا نیست، کارشون از دعا معا گذشته :))
. بنا به فرمایش پدر تاریخ و فرهنگ ایران فردوسی بزرگ به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
بزرگان ایرانزمین ازدیرباز فرموده اند :
.
به یزدان اگر ما شانس داشتیم .... کجا اینهمه دیکتاتور نسناس داشتیم

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen